0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Portugal
League Cup
Sporting Lisbon
۰
۰
Santa Clara Azores
inprogress
۲۳:۱۵
International
Africa Cup of Nations
Mali
۰
۰
Equatorial Guinea
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
England
Championship
West Bromwich Albion
۰
۰
Preston North End
inprogress
۲۳:۳۰
Italy
Serie B
US Lecce
۲
۰
LR Vicenza
inprogress
۲۲:۳۰
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers
۰
۰
Livingston FC
inprogress
۲۳:۱۵
Heart of Midlothian FC
۰
۰
Celtic Glasgow
inprogress
۲۳:۱۵
Belgium
Pro League
RSC Anderlecht
۰
۰
Cercle Brugge
inprogress
۲۳:۳۰
RFC Seraing
۰
۰
K Beerschot VA
inprogress
۲۳:۳۰
Germany
3. Liga
MSV Duisburg
۰
۵
1. FC Magdeburg
Finished
۲۱:۳۰
International
AFC Asian Cup, Women
Chinese Taipei
۵
۰
Iran
Finished
۱۷:۳۰
India
-
-
China
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Bisha FC
۱
۱
AL Akhdood
Finished
۱۶:۳۰
AL Shoulla FC
۱
۱
AL Ain FC
Finished
۱۶:۰۰
Brazil
Copa do Nordeste
Nautico PE
۰
۰
Campinense PB
Finished
۰۲:۳۰
England Amateur
The FA Women's Super League
Chelsea FC
۰
۰
West Ham United FC Women
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Goiano
Vila Nova FC GO
۱
۰
Goiatuba EC GO
Finished
۰۲:۰۰
Zambia
Super League
Zanaco FC
۱
۱
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FK Zlatibor Cajetina
۱
۲
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۴:۳۰
Union Berlin
۰
۰
Widzew Lodz
Finished
۱۸:۳۰
FV Illertissen
۰
۲
VfR Aalen
Finished
۲۰:۳۰
Veszprem FC
۳
۱
Szekszardi UFC
Finished
۱۹:۰۰
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
۳
۲
FC STK 1914 Samorin
Finished
۱۴:۳۰
FK Mladost Gat Novi Sad
۱
۱
OFK Backa Palanka
Finished
۱۵:۳۰
FK Radnik Bijeljina
۱
۱
FK Loznica
Finished
۱۵:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
۳
۱
SK Odeva Lipany
Finished
۱۵:۳۰
POFC Botev Vratsa
۱
۱
FC Struga Trim Lum
Finished
۱۷:۰۰
Korona Kielce
۱
۰
SKRA Czestochowa
Finished
۱۸:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biała
۲
۲
GKS Katowice
Finished
۱۳:۳۰
Union Berlin
-
-
Erzgebirge Aue
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Colombia
Primera A, Apertura
CD La Equidad
۱
۰
CD Once Caldas
inprogress
۲۲:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 6
Athletic Torrellano
۰
۰
CD Roda
Finished
۱۸:۰۰
CF Villarreal C
۰
۰
Callosa Deportiva CF
inprogress
۲۲:۳۰
Thailand
Thai League 3
Bangpa in Ayutthaya FC
۱
۱
Chainat United FC
Finished
۱۲:۰۰
North Bangkok University FC
۱
۲
Prime Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Pattaya Dolphins United
۴
۰
Banbueng FC
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Primera Division RFEF
Sevilla Atletico
۰
۰
Villarreal CF B
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۳
۱
Real Valladolid Promesas
Finished
۲۱:۳۰
Zamora CF
۰
۰
RC Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Egypt
League Cup
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۰
Misr Lel Makasa
Finished
۱۶:۰۰
England Amateur
National League South
Havant & Waterlooville
۰
۰
Tonbridge Angels
inprogress
۲۳:۱۵
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 7
AD Alcorcon B
۳
۰
CD Ursaria
Finished
۱۸:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
۲
۱
RSD Alcala
inprogress
۲۲:۳۰
CD Paracuellos Antamira
۰
۰
AD Complutense Alcala
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Las Rozas CF
۰
۰
Trival Valderas A.
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Greece
Greece Cup
PAS Lamia 1964
۰
۰
Aris Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Italy
Serie D, Girone H
Audace Cerignola
۲
۱
FC San Giorgio
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca
Audax Rio EC RJ
۰
۰
Nova Iguacu RJ
inprogress
۲۲:۰۰
Boavista SC RJ
۱
۱
Botafogo FR RJ
Finished
۰۳:۳۰
Czech Republic
Winter League
FC Zbrojovka Brno
۱
۳
AS Trencin
Finished
۱۵:۳۰
1.SK Prostejov
۳
۱
FK Pardubice
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Gaucho
EC Juventude RS
۰
۰
SC Internacional RS
inprogress
۲۲:۳۰
Burundi
Coupe Du President
Les Aines Gitega
۱
۲
Vision 2026 Mairie
Finished
۱۴:۳۰
Boca Juniors Kirundo
۳
۴
Mugara FC Rumonge
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
Cyprus Cup
Apollon Limassol
۱
۰
AEL Limassol
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie D, Girone I
Calcio Biancavilla 1990
۰
۰
Santa Maria Cilento
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Paulista, Serie A2
CA Juventus SP
۱
۰
EC Lemense SP
Finished
۲۱:۳۰
Monte Azul SP
۱
۰
AD Sao Caetano SP
Finished
۲۱:۳۰
Thailand
Thai League 1
Nakhon Ratchasima FC
۱
۰
Chiangrai United
Finished
۱۴:۳۰
Italy
Serie D, Girone B
AC Legnano 1913
۲
۰
AC Leon
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Mineiro
AA Caldense MG
۲
۱
America FC MG
Finished
۰۳:۳۰
El Salvador
U20 Primera Division
Jocoro FC U20
۱
۰
CD Fas U20
inprogress
۲۲:۰۰
11 Deportivo FC U20
۱
۲
Municipal Limeno U20
Finished
۲۱:۳۰
Albania
Kupa e Shqiperise
KF Egnatia Rrogozhine
۱
۱
KF Laci
Finished
۱۶:۱۵
Brazil
Potiguar
CE Forca E Luz RN
۰
۰
America FC RN
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1
EC Agua Santa SP
۰
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۲۱:۳۰
Botafogo FC SP
۰
۰
EC Santo Andre SP
Finished
۰۱:۳۰
Brazil
Sergipano, Serie A1
CS Maruinense SE
-
-
AD Atletico Gloriense SE
Postponed
۲۱:۴۵
Indonesia
Liga 1
Persiraja Banda
۲
۲
Persela Lamongan
Finished
۱۱:۴۵
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Malahide United
۰
۰
Cherry Orchard
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Home Farm FC
۰
۰
Crumlin United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
St Francis FC
-
-
Swords Celtic FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Northern Ireland
Nifl Development League
Ballymena United
۱
۱
Carrick Rangers Reserves
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Simulated Reality League
Winter Srl Friendlies
Syria Srl
-
-
Bulgaria Srl
inprogress
۱۰:۳۰
United Arab Emirates Srl
-
-
New Zealand
inprogress
۱۰:۳۰
Ivory Coast Srl
-
-
Nigeria Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Venezuela Srl
-
-
North Macedonia Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Chile Srl
-
-
Armenia Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Costa Rica Srl
-
-
Ukraine Srl
inprogress
۱۲:۳۰
Iceland Srl
-
-
Romania Srl
inprogress
۱۳:۳۰
China Srl
-
-
Republic of Korea
inprogress
۱۳:۳۰
Egypt Srl
-
-
Algeria Srl
inprogress
۱۴:۳۰
El Salvador Srl
-
-
Tunisia Srl
inprogress
۱۴:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig
Ankara Demirspor
-
-
Pazarspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Akhisar Bld Spor
-
-
1922 Konyaspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Usakspor
-
-
Zonguldak Komurspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Turgutluspor
-
-
AS Sariyer
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Pendikspor
-
-
1928 Bucaspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Etimesgut Belediyespor
-
-
Inegolspor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Nazilli Belediyespor
-
-
Amed Sportif Faaliyetler
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Simulated Reality League
Ligue 1 SRL
Angers SCO SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Greece
Cup Epsana (East Attica Zone)
AO Kerateas
-
-
Kyanous Asteras Varis
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Greece
Cup Epsda (West Attika Zone)
Ethnikos Panoramatos
-
-
PAOK Mandras
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Portugal
U19 Championship
Gil Vicente
۰
۰
FC Vizela
Finished
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera RFEF, Group 10
Conil CF
-
-
UD Los Barrios
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰